Lokalne kierownictwo

Charles Taylor

Partner Zarządzający

Charles Taylor jest Partnerem Zarządzającym w firmie Cushman & Wakefield z ponad 23-letnim doświadczeniem zawodowym. Od lipca 2013 roku objął stanowisko Partnera Zarządzającego w Polsce. Wcześniej, przez 15 lat zarządzał oddziałem firmy w Budapeszcie, gdzie był odpowiedzialny także za koordynację działań Grupy Rynków Kapitałowych w regionie Europy Środkowej. W swojej wieloletniej karierze odnosił liczne sukcesy zawodowe, do których należy zamknięcie ostatnio takich transakcji jak nabycie dużego portfela nieruchomości biurowych w Budapeszcie (Millennium Towers (JV), Science Park, Alkotás Point) na rzecz firmy Heitman oraz nabycie należącego do TriGranit obiektu Arena Centar w Zagrzebiu. 

Witold Syrwid

Dyrektor Finansowy

Witold Syrwid zajmuje stanowisko Dyrektora Finansowego oraz Członka Zarządu. Do jego obowiązków należy zarządzanie finansami biura Cushman & Wakefield w Polsce, obejmujące prognozowanie, budżetowanie, kontrolę oraz planowanie strategiczne. Jest także odpowiedzialny za raportowanie do biura Cushman & Wakefield w Londynie, a także do urzędów skarbowego i statystycznego oraz wewnętrznie do partnera zarządzającego i szefów działów. Witold dołączył do polskiego biura Cushman & Wakefield w październiku 2006. Witold jest dyplomowanym księgowym (ACCA). Ukończył studia MBA organizowane przez Politechnikę Warszawską przy współpracy z London Business School i HEC. Uzyskał dyplom B.Sc. przyznawany przez Oxford Brookes University w dziedzinie rachunkowości.

Soren Rodian Olsen

Dyrektor Działu Rynków Kapitałowych

Krzysztof Misiak

Dyrektor Działu Powierzchni Biurowych

Krzysztof Misiak jest Partnerem oraz Dyrektorem Departamentu Powierzchni Biurowych w Polsce oraz członkiem zarządu. Przez ponad 10 lat pracy w Cushman & Wakefield Krzysztof jest odpowiedzialny za rozwijanie biznesu Firmy w miastach regionalnych pod kątem prowadzenia procesów reprezentacji najemców oraz współpracy przy wynajmie projektów biurowych. Jest jednym z najbardziej doświadczonych brokerów na rynkach regionalnych. Portfolio Krzysztofa to prawie 500,000 m2 zrealizowanych transakcji (o wartości około 1,8 mld złotych). Krzysztof odpowiadał za koordynację obsługi takich firm jak Millennium Bank, Infosys, Thomson Reuters, Capgemini, State Street, Tate & Lyle, Deloitte, Brown Brothers Harriman, ING Bank, Takeda, Unilever czy Akamai.

Zuzanna Paciorkiewicz

Dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami

Zuzanna jest licencjonowanym zarządcą nieruchomości i członkiem RICS. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości komercyjnych, w szczególności obiektów biurowych. Obecnie kieruje 40-osobowym zespołem profesjonalistów, zarządzającym 1,4 mln m kw. powierzchni komercyjnej, w imieniu międzynarodowych funduszy, jak i prywatnych inwestorów oraz deweloperów. Jest odpowiedzialna za  procesy uruchamiania nowych budynków, przygotowania budynków do sprzedaży oraz wdrażania proekologicznych i innowacyjnych rozwiązań.

Andrew Frizell

Dyrektor Działu Zarządzania Projektami i Doradztwa

Andrew jest Dyrektorem Działu Zarządzania Projektami i Doradztwa. Współpracuje z licznymi klientami, jako główny kierownik projektu lub kierownik programu na region EMEA. Doświadczenie zawodowe Andrew obejmuje rzeczoznawstwo budowlane, zarządzanie kosztami, zarządzanie projektami i programami, aranżację miejsca pracy oraz strategie nabywcze. 

Mark Freeman

Dyrektor Działu Wycen

Mark jest Dyrektorem działu Wycen w Polsce. Posiada ponad 22-letnie doświadczenie z zakresu wyceny nieruchomości, z czego ponad 16-letnie zdobył pracując na rynkach Europy Środkowej. Specjalizuje się w wycenach centrów handlowych, wysokiej klasy budynków biurowych oraz całych portfeli nieruchomości. Mark jest członkiem Królewskiego Instytutu Dyplomowanych Rzeczoznawców (RICS).

Lucyna Śliż

Dyrektor Działu Powerzchni Handlowych

Anna Oberc

Dyrektor Działu Powierzchni Handlowych


  

Znajdź usługę

Znajdź uslugi w zakresie nieruchomości komercyjnych

Dalej

Kontakt

Charles Taylor

Executive Partner

Warsaw, Polska

Telefon +48 228202007

Kontakt