C&W został wybrany wyłącznym agentem najmu w Platinium Business Park


Kliknij, aby powiększyć

Wyzwanie

C&W został wybrany przez firmę Globe Trade Centre S.A. jako wyłączny agent dla projektu. Podjęliśmy kompleksowe działania w zakresie strategii marketingowej w celu dotarcia do potencjalnych najemców tego parku biurowego. Platinium Business Park, realizowany przez Globe Trade Centre S.A., to zespół 6 budynków biurowych klasy A, które łącznie będą oferowały ponad 60.000 mkw. powierzchni biurowej do wynajęcia. Kompleks usytuowany jest na Mokotowie, u zbiegu ulic Domaniewskiej i Wołoskiej.

Rozwiązanie

W efekcie wspólnych działań dwie pierwsze fazy projektu zostały w całości wynajęte przed terminem ukończenia prac. Faza III została z sukcesem w całości wynajęta pomimo załamania koniunktury na rynku powierzchni biurowych w 2009 roku. W tym samym czasie na najem całej IV fazy zdecydowała się firma AVIVA.

Wyniki

Obecnie cały kompleks jest niemal w 100% wynajęty, a swoje siedziby mają w nim międzynarodowe korporacje m.in. Aviva, Leo Burnett, Levi Strauss, GE Medical Systems, Trio Management Expander, K2 Internet i wiele innych.

Kontakt

Richard Aboo

Head of Office Agency Poland

Warsaw, Polska

Telefon +48 22 820 2015

Kontakt