Strona 1 z 35 Następny
 • Cushman & Wakefield Doradcą Roku w konkursie Property Prize 2018

  Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield została zwycięzcą VII edycji konkursu Prime Property Prize 2018 w kategorii Doradca Roku. Wręczenie statuetki nastąpiło 17 września br. podczas uroczystej gali, która odbyła się w budynku VITKAC, przy ul. Brackiej 9 w Warszawie.
  Więcej

 • Polycom w Metropolitan

  Polycom, producent i dostawca najnowszych rozwiązań w dziedzinie komunikacji, wynajął biuro o powierzchni 1 000 m kw. w warszawskim budynku Metropolitan. Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield była odpowiedzialna za reprezentację najemcy podczas procesu poszukiwania nowego biura oraz negocjacji.
  Więcej

 • Cushman & Wakefield zdobył nagrody we wszystkich kategoriach w konkursie Euromoney Real Estate Awards 2018

  Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield została bezapelacyjnym zwycięzcą 14. edycji rankingu Real Estate Survey 2018, opracowanego przez magazyn „Euromoney” w Czechach i innych krajach regionu Europy Środkowo-Wschodniej.
  Więcej

 • STILL najemcą Panattoni Park Poznań VII

  Warszawa, 12 września 2018 – STILL, znany producent urządzeń magazynowych, został nowym najemcą Panattoni Park Poznań VII. Firma wynajęła 6 654 m kw. powierzchni magazynowo-biurowej. Podczas transakcji najemcę reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman &Wakefield.
  Więcej

 • Hines sprzedal biurowiec Proximo II

  Warszawa, 12 września 2018 – Hines, międzynarodowa firma działająca na rynku nieruchomości, w imieniu funduszu Hines Russia & Poland Fund (HRPF) ogłosiła dzisiaj sprzedaż budynku biurowego Proximo II na rzecz ČS nemovitostní fond (CSNF), zarządzanego przez REICO investiční společnost České spořitelny (REICO IS ČS).
  Więcej

 • Cushman & Wakefield powiększa zespół reprezentacji wynajmujących w dziale powierzchni biurowych

  Wraz z początkiem sierpnia do zespołu pracowników międzynarodowej firmy doradczej Cushman & Wakefield dołączyła Anna Kaźmierska, która objęła stanowisko Associate w dziale powierzchni biurowych. 
  Więcej

 • Marketing jako jeden z kluczowych czynników wspieracjących proces modernizacji starszych budynków biurowych

  Za starsze obiekty biurowe uznaje się te, które powstały więcej niż 15 lat temu. Łączna powierzchnia takich budynków w Warszawie przekracza 1,85 mln mkw. pow., co stanowi ponad 1/3 zasobów biurowych stolicy.
  Więcej

 • TK MAXX na dłużej w CH SARNI STOK

  Sieć sklepów odzieżowych TK Maxx przedłużyła umowę najmu lokalu o powierzchni 2 445 mkw. w Centrum Handlowym Sarni Stok w Bielsku-Białej. Salon TK Maxx w CH Sarni Stok to jedyna placówka tej znanej marki na Podbeskidziu. W sierpniu br. planowany jest remont lokalu. Za zarządzanie i komercjalizację centrum handlowego odpowiedzialna jest firma Cushman & Wakefield.
  Więcej

 • ShareSpace rewolucjonizuje rynek. Przeprowadza pierwszą w Polsce transakcję na rynku biurowym opartą na technologii blockchain.

  W sierpniu 2018 polski startup ShareSpace, zapewniający najemcom nowatorskie rozwiązania technologiczne z zakresu szybkiego dostępu i zarządzania procesem wynajmu biur serwisowanych i coworkingowych w całym kraju, doprowadził do przeprowadzenia transakcji opartej na technologii blockchain.
  Więcej

 • Nowa edycja przewodnika Global Retail Services

  Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield opublikowała kolejną edycję przewodnika Global Retail Services. Jest to narzędzie skierowane do sektora handlowego, przybliżające globalne i lokalne trendy na obszarach miejskich i podmiejskich. Przewodnik po handlu detalicznym zawiera szczegółowe informacje branżowe na temat ponad 150 miast w 50 krajach na całym świecie.
  Więcej

 • Budynek Centrum Królewska wynajęty w 100%

  Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield pośredniczyła w transakcji najmu ponad 500 mkw. powierzchni biurowej w budynku Centrum Królewska w Warszawie. Nowym najemcą zostało Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych działające w Polsce od ponad 10 lat. Właścicielem obiektu jest Rezydent S.A.
  Więcej

 • WeWork w Mennica Legacy Tower

  WeWork, światowy lider przestrzeni do pracy wspólnej, został wyłącznym najemcą powierzchni biurowych w Budynku Zachodnim Mennica Legacy Tower – nowoczesnym kompleksie, realizowanym przez Golub GetHouse i Mennicę Polską S.A. przy skrzyżowaniu ulic Prostej i Żelaznej w Warszawie. W transakcji najemcę reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.
  Więcej

 • Cushman & Wakefield pośredniczy w sprzedaży Pałacu Jabłonowskich

  Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield reprezentowała fundusz Commerz Real przy sprzedaży Pałacu Jabłonowskich, którego nowym właścicielem został prywatny deweloper S+B Gruppe.
  Więcej

 • CH Sarni Stok z nowymi najemcami

  W Centrum Handlowym Sarni Stok pojawią się dwaj nowi najemcy – Pepco, który zajmie powierzchnię 492 m kw. i rozpocznie działalność we wrześniu oraz Liberty Poland, partner firmy Polkomtel (54 m kw.). Oprócz tego, firmy Rossmann i Douglas zdecydowały się na przedłużenie umów najmu. Za zarządzanie i rekomercjalizację obiektu odpowiedzialna jest firma Cushman & Wakefield.
  Więcej

 • Zepter Business Center wybrał Cushman & Wakefield

  Sprzedażą warszawskiego budynku biurowego przy ul. Domaniewskiej 37, Zepter Business Center, zajmie się na wyłączność międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

  Więcej

 • Cushman & Wakefield wprowadza Euro-Net do Prologis Park Poznań III

  Firma Euro-Net Sp. z o.o. – reprezentowana w transakcji przez międzynarodową firmę doradczą Cushman & Wakefield – podpisała umowę przednajmu 1 860 mkw. powierzchni biurowo-magazynowej w powstającym parku logistycznym Prologis Park Poznań III. To pierwsza poznańska inwestycja dewelopera w koncepcie Small Business Unit (SBU).
  Więcej

Strona 1 z 35 Następny