Strona 1 z 27 Następny
 • Cushman & Wakefield świadczy kompleksowe usługi dla Proximo I

  Od września 2017 r. międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield jest agentem odpowiedzialnym za zarządzanie nieruchomością, reprezentowanie wynajmującego oraz nadzór nad aranżacją przestrzeni w warszawskim biurowcu Proximo I. Właścicielem obiektu jest największy czeski fundusz na rynku nieruchomości ČS nemovitostní fond (CSNF), zarządzany przez REICO należący do funduszu inwestycyjnego Česká Spořitelna.
  Więcej

 • Joanna Sinkiewicz nowym szefem działu powierzchni przemysłowych i logistycznych w Cushman & Wakefield

  Joanna Sinkiewicz została nowym szefem działu Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych międzynarodowej firmy doradczej Cushman & Wakefield w Polsce. Będzie ona odpowiadać za budowanie i utrzymywanie ścisłych relacji biznesowych, zarówno z obecnymi, jak i nowymi klientami firmy. W swojej nowej roli, Joanna skoncentruje się przede wszystkim na wzmocnieniu oraz przebudowaniu struktury działu, aby lepiej dostosować jego funkcjonowanie do rosnącego popytu i stale zmieniającej się dynamiki rynku.
  Więcej

 • Nowe technologie tworzą biura przyszłości

  W poniedziałek 11 września br. odbyła się pierwsza w Polsce konferencja poświęcona wdrażaniu nowych technologii w sektorze nieruchomości “PropTech: Cyfrowa Transformacja Na Rynku Nieruchomości Komercyjnych”, zorganizowana przez firmę Cushman & Wakefield we współpracy z ShareSpace i spaceOS.
  Więcej

 • Cushman & Wakefield jedynym doradcą na południowym wschodzie Polski

  Cushman & Wakefield, jako pierwsza międzynarodowa firma doradcza w sektorze nieruchomości komercyjnych, otworzyła swoje nowe biuro regionalne w Lublinie. Decyzja ta wiąże się bezpośrednio z rosnącym zapotrzebowaniem najemców biurowych, szczególnie tych z sektora usług BPO, SSC i IT, na najwyższej jakości usługi doradztwa na południowym wschodzie Polski. Firma zajmie lokal w budynku ZANA Office II, przy ul. Tomasza Zana 39a.
  Więcej

 • Alior Bank konsoliduje swoją centralę i przedłuża umowę najmu w Łopuszańska Business Park w Warszawie

  Alior Bank, jeden z najlepiej rozpoznawalnych polskich banków, przedłużył umowę najmu oraz powiększył swoje warszawskie biuro do 13 600 mkw. w kompleksie Łopuszańska Business Park należącym do Starwood Capital Group. Przy transakcji doradzał zespół składający się z ekspertów działu powierzchni biurowych Cushman & Wakefield. Podpisana umowa najmu jest największą transakcją poza centrum Warszawy od 1 kwartału 2015 r.
  Więcej

 • Cushman & Wakefield przejmuje w zarządzanie blisko pół miliona m kw. nieruchomości z portfela Deka Immobilien w Polsce

  W czerwcu br. międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield przejęła w zarządzanie 18 nieruchomości komercyjnych należących do niemieckiego Deka Immobilien w Polsce o łącznej powierzchni 473 363 m kw.
  Więcej

 • Elastyczny model pracy w Cushman & Wakefield

  Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield przechodzi przez kolejny etap rozwoju organizacyjnego w Polsce. Reorganizacja to jeden z elementów działań firmy zmierzających do dostosowania celów, funkcji oraz zasobów do oczekiwań i potrzeb lokalnego rynku.
  Więcej

 • Specjalistka w zakresie rozwoju środowiska pracy Despina Katsikakis dołącza do firmy Cushman & Wakefield

  Londyn, 5 września 2017 r. Despina Katsikakis, wybitna specjalistka w dziedzinie wpływu miejsca pracy na wydajność przedsiębiorstw dołączyła do zespołu Cushman & Wakefield.
  Więcej

 • Konferencja pt. „PROPTECH, czyli cyfrowa transformacja w branży nieruchomości komercyjnych” już 11 września 2017 r. w Warsaw Spire

  W poniedziałek 11 września br. w budynku Warsaw Spire w siedzibie The Heart Warsaw odbędzie się pierwsza w Polsce konferencja poświęcona wdrażaniu nowych technologii w sektorze nieruchomości komercyjnych zatytułowana „Proptech: Digital Transformation In Commercial Real Estate”. Organizatorami wydarzenia są międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield, ShareSpace i spaceOS.
  Więcej

 • Warszawski biurowiec Focus z certyfikatem BREEAM

  Budynek biurowy Focus w Warszawie uzyskał certyfikat zrównoważonego budownictwa BREEAM In-Use z najwyższą oceną (Excellent).
  Więcej

 • Europa Środkowo-Wschodnia w centrum zainteresowań inwestorów

  Aktywność inwestycyjną pobudza prężny rynek konsumencki

  W pierwszej połowie 2017 r. wartość transakcji inwestycyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej wyniosła 7 miliardów euro, czyli o 6% mniej niż w tym samym okresie poprzedniego roku.  Więcej

 • Biuro Cushman & Wakefield w Metropolitanie w nowej i funkcjonalnej odsłonie

  Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield, we współpracy z pracownią Luma Architekci, stworzyła w swoim warszawskim biurze nową, funkcjonalną i inspirującą przestrzeń do pracy. Po zebraniu i przeanalizowaniu danych z różnych badań, przeprowadzonych w celu lepszego poznania potrzeb i oczekiwań pracowników, zespół projektowy opracował rozwiązania, które usprawnią komunikację i współpracę oraz pomogą wspierać innowacyjność.
  Więcej

 • Stawki 40 wynajęte w 100%

  Polski Gaz S.A., czołowy polski dystrybutor gazu płynnego, podpisał umowę najmu na 271 m kw. w budynku Stawki 40 w Warszawie, zajmując tym samym ostatnie metry wolnej powierzchni biurowej. Właścicielem inwestycji jest europejska platforma międzynarodowego funduszu emerytalnego. W jego imieniu obiektem zarządza i komercjalizuje go międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield. W negocjacjach najemcę reprezentowała agencja BSC Real Estate Advisors (dawniej Sharman Church.
  Więcej

 • Just Gym otwiera najnowocześniejszy koncept na rynku usług fitness w Centrum Handlowym Ogrody w Elblągu

  Klub fitness Just Gym jeszcze w tym roku powiększy grono najemców Centrum Handlowego Ogrody w Elblągu. Zajmie lokal o powierzchni ok. 1 700 mkw. na drugim i trzecim piętrze obiektu.
  Więcej

 • Natalia Adamek: Kto zyska, a kto straci? – nowelizacja ustawy ”apteka dla aptekarzy”

  Obecnie w Polsce funkcjonuje ok. 15 tys. aptek, z czego blisko 5,5 tys. to apteki sieciowe. Nowelizacja ustawy ”apteka dla aptekarzy” wprowadza ograniczenia dla nowopowstających obiektów.
  Więcej

 • Wolumen transakcji inwestycyjnych na rynku hotelowym Europy Środkowo-Wschodniej może być wyższy niż w 2016 roku

  Wysokie przychody zachęcały inwestorów do większej aktywności w pierwszym półroczu 

  W pierwszej połowie 2017 roku na najważniejszych rynkach hotelowych EŚW* odnotowano 34 transakcje na ponad 700 mln euro. Dla porównania w analogicznym okresie ubiegłego roku sfinalizowano 20 transakcji na nieznacznie powyżej 630 mln euro. Dane te wskazują na wzrost obrotów w ujęciu rocznym o 11%. Z kolei na rynkach zachodnich** wolumen transakcji inwestycyjnych wzrósł o zaledwie 0,3%. Według prognoz międzynarodowej firmy doradczej Cushman & Wakefield wartość obrotów na rynku hotelowym w 2017 roku przekroczy wysoki poziom ubiegłoroczny.  Więcej

Strona 1 z 27 Następny