Strona 1 z 30 Następny
 • Świat Dziecka na dłużej w Homepark Targówek w Warszawie

  Świat Dziecka to sieć sklepów oferujących szeroki asortyment produktów dla najmłodszych. Sklep przedłużył umowę najmu w HOMEPARK Targówek. Właściciela obiektu, Fundusz Pradera, podczas transakcji reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield, która jest odpowiedzialna za komercjalizację obiektu.
  Więcej

 • Komfort i Komfort Łazienki w Homepark Janki

  HOMEPARK Janki przedłuża umowę z siecią sklepów Komfort oraz zyskuje nowego najemcę – Komfort Łazienki. Łączna powierzchnia najmu to blisko 1 400 mkw. Za realizację obu transakcji odpowiadała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield. HOMEPARK Janki należy do funduszu Pradera.


  Więcej

 • Nowy przewodniczący rady dyrektorów w Dziale Rynków Kapitałowych na region EMEA w Cushman & Wakefield

  Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield powołała Erica van Dycka na przewodniczącego rady dyrektorów w dziale rynków kapitałowych na region EMEA ze względu na dalszą ekspansję w tej części świata.
  Więcej

 • Cushman & Wakefield z największym udziałem w rynku w Polsce

  W 2017 roku międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield sfinalizowała transakcje, które w Polsce stanowiły ponad 50% ogólnego wolumenu inwestycyjnego.
  Więcej

 • Dominic Bouvet dołącza do transgranicznego działu powierzchni handlowych w Cushman & Wakefield

  Dominic Bouvet, ekspert rynku nieruchomości handlowo-rozrywkowych, dołączy do międzynarodowej firmy doradczej Cushman & Wakefield jako Partner. Jego zadaniem będzie rozbudowa transgranicznego działu powierzchni handlowych oraz poszerzenie oferty usług dla sektora nieruchomości rozrywkowych w regionie EMEA.
  Więcej

 • Rynek finansowania dłużnego – Polska

  Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield opublikowała swoją opinię dotyczącą rynku finansowania dłużnego w sektorze nieruchomości komercyjnych w Polsce*.
  Więcej

 • Zmiany w strukturze polskiego oddziału Cushman & Wakefield

  Odpowiadając na potrzeby swoich klientów międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield dokonała zmian w strukturze organizacyjnej firmy łącząc dział doradztwa i analiz rynkowych z działem wycen i doradztwa. Nowa struktura pozwoli na efektywniejsze świadczenie nowoczesnych usług doradczych na dynamicznie rozwijającym się rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Skład zespołu odpowiadającego za doradztwo i analizy rynkowe tworzą nowo zatrudnieni pracownicy, w tym Małgorzata Dziubińska, Krystyna Waszak oraz Jan Szulborski.
  Więcej

 • Wielka Brytania światowym liderem na rynku elastycznych miejsc pracy

  Z najnowszego raportu „Co-working 2018”, przygotowanego przez międzynarodową firmę doradczą Cushman & Wakefield, wynika, że w 2017 roku popyt na elastyczne miejsca pracy wzrósł do rekordowego poziomu na całym świecie.
  Więcej

 • Małgorzata Dziubińska - Zakaz handlu w niedziele

  Wprowadzenie zakazu handlu w niedziele może spowodować zmniejszenie obrotów handlu detalicznego w Polsce. Wartość sprzedaży detalicznej wzrosła w 2017 roku o 8% - z tego względu prognozowany krótkotrwały spadek obrotów może zostać zamortyzowany w wartościach bezwzględnych w okresie od 6 do 9 miesięcy.
  Więcej

 • Cushman & Wakefield globalnym partnerem Rolls-Royce’a

  Rynkowy potentat, Rolls-Royce Power Systems nawiązał kompleksową współpracę z międzynarodową firmą doradczą Cushman & Wakefield. Dzięki wygranemu przetargowi, Cushman & Wakefield będzie pełnić rolę globalnego doradcy. Oznacza to rozszerzenie współpracy, która rozpoczęła się już w 2012 roku na rynku amerykańskim.
  Więcej

 • Cushman & Wakefield na szczycie

  Już 7 lutego, w warszawskim klubie wspinaczkowym Crux Boulder o godzinie 10:00 odbędzie się spotkanie z Mikołajem Kowalskim-Barysznikowem, jednym z uczestników premierowego ekstremalnego maratonu na szczycie Kilimandżaro - Kilimanjaro Extreme Marathon 2017. Podczas wydarzenia, zawodnik sponsorowany przez międzynarodową firmę doradczą Cushman & Wakefield opowie o swoich wrażeniach z biegu. Opowieść będzie ilustrowana zdjęciami i filmami z wyprawy. Po zakończeniu prezentacji, zapraszamy na warsztaty wspinaczkowe.


  Więcej

 • Firma Solteq nowym najemcą w biurowcu Wrocław 101

  Fińska firma Solteq wynajęła blisko 600 mkw. powierzchni biurowej we wrocławskim biurowcu Wrocław 101. Najemcę reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield, zaś właściciela budynku Crownway Investments firma Knight Frank.


  Więcej

 • Cushman & Wakefield pośredniczy w transakcji najmu w Centrum Królewska

  Fundacja Polska Bezgotówkowa, zajmująca się rozbudową sieci akceptacji kart płatniczych w Polsce, podpisała umowę najmu 265 mkw. powierzchni biurowej w budynku Centrum Królewska w Warszawie. Właściciela budynku, Grupę Rezydent, reprezentowała w transakcji międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield. Doradcą najemcy w negocjacjach była firma Kancelaria Brochocki.
  Więcej

 • North Fish dołącza do grona najemców w CH Ogrody w Elblągu

  Sieć restauracji North Fish, specjalizująca się w daniach z ryb i owoców morza, otwiera nowy lokal w Centrum Handlowym Ogrody w Elblągu. Restauracja zajmie powierzchnię 75 mkw. i zostanie oddana do użytku wiosną br. Za pozyskanie najemcy odpowiedzialna jest firma doradcza Cushman & Wakefield, która także zarządza galerią. 

  Więcej

 • SoftwareONE nowym najemcą w Centrum Królewska

  SoftwareONE Polska Sp. z o.o., międzynarodowy dostawca oprogramowania i rozwiązań licencyjnych, podpisał umowę najmu 549 mkw. powierzchni biurowej w budynku Centrum Królewska w Warszawie. Właściciela budynku, Grupę Rezydent, reprezentowała podczas transakcji międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield. Najemcy doradzała firma Brookfield Partners Sp. z o.o.
  Więcej

 • Wizja przyszłości 2040

  Innowacyjność stanowi obecnie najważniejszy filar strategii rozwoju przedsiębiorstw, które mają ambicję, by osiągnąć sukces globalny. Przy rosnących inwestycjach w rozwój nowych technologii na świecie, zmiany zachodzą coraz szybciej. Niemalże z dnia na dzień. Zastanówmy się zatem, jak może wyglądać nasza najbliższa przyszłość i jakie jeszcze dziedziny naszego życia ulegną zmianie dzięki pojawiającym się jak grzyby po deszczu innowacjom? Jak zmieni się sposób komunikacji, podróży i pracy?
  Więcej

Strona 1 z 30 Następny