Strona 1 z 31 Następny
 • Przedłużone umowy i nowy najemca w Ferio Konin

  Jedenaście prestiżowych marek, m.in. Douglas, Cross Jeans oraz 4F, przedłużyło umowy najmu w galerii handlowej Ferio Konin. Do grona najemców dołączyła również firma Diverse, która zajmie powierzchnię 195,67 mkw. Właścicielem Ferio Konin jest Union Investment, a zarządcą międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.
  Więcej

 • W pół roku Cushman & Wakefield wynajął prawie 10 tys. mkw. dla funduszu Pradera European Retail Parks

  Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield od maja ubiegłego roku jest wyłącznym agentem komercjalizującym cztery obiekty handlowe, należące do funduszu Pradera European Retail Parks w Polsce. Prowadzące projekt ekspertki, Edyta Paszkowska i Marta Słysz, pozyskały nowych najemców i pośredniczyły w przedłużeniu umów najmu w HOMEPARK Targówek wraz z Domoteką, HOMEPARK Janki, HOMEPARK Rawa i HOMEPARK Franowo na łączną powierzchnię wynoszącą prawie 10 000 mkw.
  Więcej

 • Warszawa – wschodząca gwiazda europejskiego biznesu

  Warszawa to miasto zaskakujące, dynamiczne, pełne energii i każdego roku odkrywane przez coraz większe rzesze turystów. Miasto, które zostało praktycznie w całości zniszczone podczas II wojny światowej, po odbudowie tkanki miejskiej i infrastruktury, śmiało wkroczyło w nowe stulecie sięgając po coraz to nowocześniejsze rozwiązania architektoniczne. Warszawa, jako stolica, korzysta także z dynamicznego rozwoju całego kraju – Polska to jedno z największych i najszybciej rozwijających się państw w Europie. M.in. dlatego międzynarodowe firmy decydują się na otwarcie swoich oddziałów właśnie w Warszawie.
  Więcej

 • Cushman & Wakefield rozbudowuje Dział Nieruchomości Hotelowych w regionie EMEA

  W ramach strategicznej ekspansji i poszerzania oferty usług dla klientów rynku hotelowego w regionie EMEA międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield rozbudowuje dział nieruchomości hotelowych, do którego dołącza kolejnych dwóch Partnerów i Starszy Rzeczoznawca. Dodatkowo, za badania rynku hotelowego na rzecz klientów całego regionu odpowiadać będzie nowy Partner posiadający bogate doświadczenie w tym zakresie.
  Więcej

 • Nowe oblicze warszawskiego centrum biznesu

  Warszawski Centralny Obszar Biznesu (COB) wyznaczają obecnie ulice Jana Pawła II, Al. Solidarności, Hoża oraz Krakowskie Przemieście i Nowy Świat, a Centrum rozszerzone zostało na północ do Dworca Gdańskiego, na zachód do ul. Karolkowej i na południe do Placu Unii Lubelskiej. Od wschodu granicę stanowi brzeg Wisły. Na przestrzeni ostatnich lat, biurowe centrum Warszawy zmieniło się znacząco dzięki wielu nowoczesnym projektom architektonicznym. Kilka z nich, jak na przykład Q22 czy Warsaw Spire, zyskało już opinię obiektów wyjątkowych i przełomowych. Jednak centrum Warszawy to nie tylko nowoczesne budowle i futurystyczne drapacze chmur. To również biura drugiej generacji, powstałe przed 2000 rokiem oraz nieruchomości o znaczeniu historycznym dla miasta, stanowiące integralną cześć centrum stolicy.
  Więcej

 • Żabka Polska najemcą w budynku Spark

  Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield reprezentowała Żabkę Polska w transakcji najmu 100 mkw. powierzchni handlowej w budynku C kompleksu Spark. Inwestorem powstającego na warszawskiej Woli kompleksu biurowego jest Skanska Property Poland.
  Więcej

 • W 2017 roku wartość transakcji na rynku nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej pobiła rekord

  Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield podsumowuje rekordowy 2017 rok na rynku nieruchomości komercyjnych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej

  • W 2017 roku wszystkie kraje Europy Środkowo-Wschodniej odnotowywały podobny wzrost r/r, co wpływa na równy przyrost w całym regionie
  • Polska wykazała się odpornością ryzyko polityczne odnotowując prawie 9% wzrost, od około 4,6 mld euro do ponad 5 mld euro
  • 2018 rok już pokazuje zysk z transakcji przesuniętych z końca 2017 r., co pozwoli osiągnąć w I kwartale 2018 r. całkowity wolumen inwestycyjny na poziomie 3 mld euro.

  Więcej

 • Wrocławski Business Garden to innowacyjny i nowoczesny kompleks biurowy

  Business Garden to mieszczący się we Wrocławiu, przy ulicy Legnickiej 48, kompleks oferujący 117 000 m kw. powierzchni zaprojektowanej tak, aby spełniała potrzeby nowoczesnych firm. Na całość składa się dziewięć budynków biurowych wraz z pawilonem restauracyjnym i otaczającym ogrodem. Biurowce wyposażone są w inteligentny system zarządzania budynkiem (oszczędność wody i energii elektrycznej połączona z systemem HVAC). Ponadto, w planach na przyszłość pozostaje otwarcie przedszkola i centrum medycznego.


  Więcej

 • Świat Dziecka na dłużej w Homepark Targówek w Warszawie

  Świat Dziecka to sieć sklepów oferujących szeroki asortyment produktów dla najmłodszych. Sklep przedłużył umowę najmu w HOMEPARK Targówek. Właściciela obiektu, Fundusz Pradera, podczas transakcji reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield, która jest odpowiedzialna za komercjalizację obiektu.
  Więcej

 • Komfort i Komfort Łazienki w Homepark Janki

  HOMEPARK Janki przedłuża umowę z siecią sklepów Komfort oraz zyskuje nowego najemcę – Komfort Łazienki. Łączna powierzchnia najmu to blisko 1 400 mkw. Za realizację obu transakcji odpowiadała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield. HOMEPARK Janki należy do funduszu Pradera.


  Więcej

 • Nowy przewodniczący rady dyrektorów w Dziale Rynków Kapitałowych na region EMEA w Cushman & Wakefield

  Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield powołała Erica van Dycka na przewodniczącego rady dyrektorów w dziale rynków kapitałowych na region EMEA ze względu na dalszą ekspansję w tej części świata.
  Więcej

 • Cushman & Wakefield z największym udziałem w rynku w Polsce

  W 2017 roku międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield sfinalizowała transakcje, które w Polsce stanowiły ponad 50% ogólnego wolumenu inwestycyjnego.
  Więcej

 • Dominic Bouvet dołącza do transgranicznego działu powierzchni handlowych w Cushman & Wakefield

  Dominic Bouvet, ekspert rynku nieruchomości handlowo-rozrywkowych, dołączy do międzynarodowej firmy doradczej Cushman & Wakefield jako Partner. Jego zadaniem będzie rozbudowa transgranicznego działu powierzchni handlowych oraz poszerzenie oferty usług dla sektora nieruchomości rozrywkowych w regionie EMEA.
  Więcej

 • Rynek finansowania dłużnego – Polska

  Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield opublikowała swoją opinię dotyczącą rynku finansowania dłużnego w sektorze nieruchomości komercyjnych w Polsce*.
  Więcej

 • Zmiany w strukturze polskiego oddziału Cushman & Wakefield

  Odpowiadając na potrzeby swoich klientów międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield dokonała zmian w strukturze organizacyjnej firmy łącząc dział doradztwa i analiz rynkowych z działem wycen i doradztwa. Nowa struktura pozwoli na efektywniejsze świadczenie nowoczesnych usług doradczych na dynamicznie rozwijającym się rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Skład zespołu odpowiadającego za doradztwo i analizy rynkowe tworzą nowo zatrudnieni pracownicy, w tym Małgorzata Dziubińska, Krystyna Waszak oraz Jan Szulborski.
  Więcej

 • Wielka Brytania światowym liderem na rynku elastycznych miejsc pracy

  Z najnowszego raportu „Co-working 2018”, przygotowanego przez międzynarodową firmę doradczą Cushman & Wakefield, wynika, że w 2017 roku popyt na elastyczne miejsca pracy wzrósł do rekordowego poziomu na całym świecie.
  Więcej

Strona 1 z 31 Następny