Strona 1 z 34 Następny
 • Nowa edycja przewodnika Global Retail Services

  Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield opublikowała kolejną edycję przewodnika Global Retail Services. Jest to narzędzie skierowane do sektora handlowego, przybliżające globalne i lokalne trendy na obszarach miejskich i podmiejskich. Przewodnik po handlu detalicznym zawiera szczegółowe informacje branżowe na temat ponad 150 miast w 50 krajach na całym świecie.
  Więcej

 • Budynek Centrum Królewska wynajęty w 100%

  Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield pośredniczyła w transakcji najmu ponad 500 mkw. powierzchni biurowej w budynku Centrum Królewska w Warszawie. Nowym najemcą zostało Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych działające w Polsce od ponad 10 lat. Właścicielem obiektu jest Rezydent S.A.
  Więcej

 • WeWork w Mennica Legacy Tower

  WeWork, światowy lider przestrzeni do pracy wspólnej, został wyłącznym najemcą powierzchni biurowych w Budynku Zachodnim Mennica Legacy Tower – nowoczesnym kompleksie, realizowanym przez Golub GetHouse i Mennicę Polską S.A. przy skrzyżowaniu ulic Prostej i Żelaznej w Warszawie. W transakcji najemcę reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.
  Więcej

 • Cushman & Wakefield pośredniczy w sprzedaży Pałacu Jabłonowskich

  Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield reprezentowała fundusz Commerz Real przy sprzedaży Pałacu Jabłonowskich, którego nowym właścicielem został prywatny deweloper S+B Gruppe.
  Więcej

 • CH Sarni Stok z nowymi najemcami

  W Centrum Handlowym Sarni Stok pojawią się dwaj nowi najemcy – Pepco, który zajmie powierzchnię 492 m kw. i rozpocznie działalność we wrześniu oraz Liberty Poland, partner firmy Polkomtel (54 m kw.). Oprócz tego, firmy Rossmann i Douglas zdecydowały się na przedłużenie umów najmu. Za zarządzanie i rekomercjalizację obiektu odpowiedzialna jest firma Cushman & Wakefield.
  Więcej

 • Zepter Business Center wybrał Cushman & Wakefield

  Sprzedażą warszawskiego budynku biurowego przy ul. Domaniewskiej 37, Zepter Business Center, zajmie się na wyłączność międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

  Więcej

 • Cushman & Wakefield wprowadza Euro-Net do Prologis Park Poznań III

  Firma Euro-Net Sp. z o.o. – reprezentowana w transakcji przez międzynarodową firmę doradczą Cushman & Wakefield – podpisała umowę przednajmu 1 860 mkw. powierzchni biurowo-magazynowej w powstającym parku logistycznym Prologis Park Poznań III. To pierwsza poznańska inwestycja dewelopera w koncepcie Small Business Unit (SBU).
  Więcej

 • Deichmann na dłużej w CH Plejada

  Deichmann oficjalnie przedłużył umowę najmu w sosnowieckim centrum handlowym Plejada na dotychczas zajmowaną powierzchnię 546,55 m kw. Za przeprowadzenie transakcji odpowiedzialna była międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.
  Więcej

 • DEKRA otworzy biuro w Business Garden Wrocław

  Grupa DEKRA, globalna organizacja ekspercka, otwiera biuro w Business Garden Wrocław. Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield wspierała firmę DEKRA podczas negocjacji z Vastint, właścicielem kompleksu. Nowy najemca zajmie biuro o powierzchni 981 mkw.
  Więcej

 • Cushman & Wakefield nawiązuje współpracę z Yareal

  Na mocy podpisanej w czerwcu br. umowy, międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield stała się wyłącznym agentem komercjalizującym budynek „B”, wchodzący w skład kompleksu biurowego LIXA, realizowanego na warszawskiej Woli przez firmę deweloperską Yareal. Pierwszy etap inwestycji (budynki A i B) o łącznej powierzchni najmu 27 900 mkw. ma zostać oddany do użytku w III kwartale 2020 roku.
  Więcej

 • ENEL-MED od 2019 roku w HOMEPARK Targówek

  Grupa ENEL-MED podpisała umowę najmu blisko 1 000 mkw. w warszawskim parku handlowym HOMEPARK Targówek. Fundusz Pradera European Retail Parks był reprezentowany w transakcji przez międzynarodową firmę doradczą Cushman & Wakefield. Najemca pojawi się na nowej powierzchni do końca pierwszego kwartału 2019 roku.
  Więcej

 • Perspektywy wzrostu czynszów zachęcają inwestorów do większej aktywności w sektorze nieruchomości biurowych i magazynowych w 2018 roku

  Wolumen transakcji inwestycyjnych w pierwszym półroczu 2018 roku

  Według najnowszej analizy opracowanej przez międzynarodową firmę doradczą Cushman & Wakefield, w pierwszej połowie br. całkowita wartość transakcji inwestycyjnych w Polsce przekroczyła 3 mld euro, zamykając pierwsze półrocze z wynikiem 3 246 mln euro, co oznacza wzrost aż o 113% w porównaniu z pierwszym półroczem 2017 roku.

  Więcej

 • Alior Bank zaprasza klientów do Europejskiego

  Europejski, jedna z ikon architektury Warszawy, powrócił na mapę Warszawy w pełnej okazałości. Pieczołowicie odrestaurowany budynek stał się siedzibą pięciogwiazdkowego hotelu sieci Raffles oraz nowoczesnych powierzchni biurowych. Jednym z pierwszych najemców Europejskiego jest Alior Bank, który 5 czerwca otworzył dla swoich klientów flagowy oddział private banking. 
  W Europejskim powstaną także butiki najbardziej luksusowych, światowych i polskich marek. 
  Za komercjalizację części biurowej i handlowej odpowiada międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.


  Więcej

 • Wrocławski kompleks biurowy Pegaz z nowym zarządcą

  Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield została wybrana nowym zarządcą wrocławskiego zespołu budynków biurowych Pegaz. Właścicielem obiektu jest Warburg-HIH Invest Real Estate (Warburg-HIH Invest).
  Więcej

 • Mira Kantor-Pikus w Radzie Przedsiębiorczości, Zarządzania i Innowacji

  Mira Kantor-Pikus, Partner, Dyrektor ds. Doradztwa kapitałowego, dłużnego i finansowa strukturyzowanego w dziale Rynków Kapitałowych Cushman & Wakefield w Polsce została członkiem Rady Przedsiębiorczości, Zarządzania i Innowacji w ramach Executive Club – organizacji networkingowej zrzeszającej przedstawicieli top managementu z największych polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw.
  Więcej

 • H&M w Ferio Konin na dłużej

  Szwedzka sieć odzieżowa H&M zdecydowała się na przedłużenie umowy najmu ponad 1400 mkw. powierzchni w centrum handlowym Ferio Konin. Podczas transakcji właściciela obiektu – Union Investment, reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.
  Więcej

Strona 1 z 34 Następny