Strona 1 z 30 Następny
 • Cushman & Wakefield pośredniczy w transakcji najmu w Centrum Królewska

  Fundacja Polska Bezgotówkowa, zajmująca się rozbudową sieci akceptacji kart płatniczych w Polsce, podpisała umowę najmu 265 mkw. powierzchni biurowej w budynku Centrum Królewska w Warszawie. Właściciela budynku, Grupę Rezydent, reprezentowała w transakcji międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield. Doradcą najemcy w negocjacjach była firma Kancelaria Brochocki.
  Więcej

 • North Fish dołącza do grona najemców w CH Ogrody w Elblągu

  Sieć restauracji North Fish, specjalizująca się w daniach z ryb i owoców morza, otwiera nowy lokal w Centrum Handlowym Ogrody w Elblągu. Restauracja zajmie powierzchnię 75 mkw. i zostanie oddana do użytku wiosną br. Za pozyskanie najemcy odpowiedzialna jest firma doradcza Cushman & Wakefield, która także zarządza galerią. 

  Więcej

 • SoftwareONE nowym najemcą w Centrum Królewska

  SoftwareONE Polska Sp. z o.o., międzynarodowy dostawca oprogramowania i rozwiązań licencyjnych, podpisał umowę najmu 549 mkw. powierzchni biurowej w budynku Centrum Królewska w Warszawie. Właściciela budynku, Grupę Rezydent, reprezentowała podczas transakcji międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield. Najemcy doradzała firma Brookfield Partners Sp. z o.o.
  Więcej

 • Wizja przyszłości 2040

  Innowacyjność stanowi obecnie najważniejszy filar strategii rozwoju przedsiębiorstw, które mają ambicję, by osiągnąć sukces globalny. Przy rosnących inwestycjach w rozwój nowych technologii na świecie, zmiany zachodzą coraz szybciej. Niemalże z dnia na dzień. Zastanówmy się zatem, jak może wyglądać nasza najbliższa przyszłość i jakie jeszcze dziedziny naszego życia ulegną zmianie dzięki pojawiającym się jak grzyby po deszczu innowacjom? Jak zmieni się sposób komunikacji, podróży i pracy?
  Więcej

 • Cushman & Wakefield patronem merytorycznym konferencji Hotel Investment Trends Poland&CEE

  Cushman & Wakefield, wiodącą na świecie firma świadcząca usługi na rynku nieruchomości komercyjnych, została patronem merytorycznym organizowanej przez wydawcę miesięcznika „Hotelarz” konferencji Hotel Investment Trends Poland&CEE. Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się 17 maja w hotelu Renaissance w Warszawie.
  Więcej

 • Najemcy zostają w Marynarska Business Park – przedłużenia na blisko 1800 mkw.

  Marynarska Business Park w cenie ─ dwóch wieloletnich najemców kompleksu biurowego zdecydowało się na pozostanie przy ulicy Taśmowej, przedłużając umowy najmu na blisko 1800 mkw. Są nimi: lider branży motoryzacyjnej ─ Ford Polska Sp. z o. o., oraz  jedna z największych na świecie organizacji finansowych działających na rynku samochodowym ─ firma FCE Bank plc. W podpisaniu umów pośredniczyła międzynarodowa firma doradcza JLL, która reprezentowała właściciela obiektu ─ firmę Heitman, zaś najemcom doradzała firma Cushman & Wakefield.
  Więcej

 • Dział Reprezentacji Najemcy Powierzchni Handlowych Cushman & Wakefield w 2017 roku otworzył blisko 10 000 mkw. nowych sklepów w Polsce

  W 2017 roku marki Green Caffe Nero, TK Maxx, Dla Spania, KappAhl, Newbie, Home&Deco, Good Label, T-Mobile oraz Forever 21 otworzyły łącznie ponad 9 800 mkw. powierzchni w 12 nowych sklepach w Polsce. Za kompleksową obsługę przy każdym z projektów odpowiadał Dział Reprezentacji Najemcy Powierzchni Handlowych międzynarodowej firmy doradczej Cushman & Wakefield.
  Więcej

 • Cushman & Wakefield wspiera Szlachetną Paczkę

  Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield zebrała blisko 16 000 zł podczas aukcji charytatywnej zorganizowanej w ramach wernisażu z okazji obchodów stulecia swojej działalności. Cały dochód przeznaczony został na rzecz potrzebujących rodzin w ramach akcji Szlachetna Paczka.  Więcej

 • Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield pośredniczy w największej transakcji zakupu centrum handlowego w Polsce w 2017 roku

  Należący do Union Investment Real Estate fundusz Unilmmo: Europa sfinalizował transakcję kupna wrocławskiego centrum handlowego Magnolia Park od funduszu Blackstone. Wartość transakcji wyniosła ok. 380 mln euro. Przy transakcji funduszowi Union Investment Real Estate doradzała firma Cushman & Wakefield, a stroną prawną zajmowała się kancelaria Dentons.
  Więcej

 • Dział powierzchni przemysłowych i logistycznych Cushman & Wakefield największy w historii

  Dział powierzchni przemysłowych i logistycznych międzynarodowej firmy doradczej Cushman & Wakefield powiększył się kolejny raz w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Dołączenie Kamila Żacha oraz Natalii Lipki, spowodowało, że zespół jest obecnie największy w swojej historii.
  Więcej

 • Awanse w dziale Powierzchni Biurowych Cushman & Wakefield

  W listopadzie br. międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield ogłosiła nominacje na stanowiska Associate w regionie EMEA. W Polsce promocję otrzymali specjaliści reprezentujący dział Powierzchni Biurowych: Piotr Capiga, Adam Schroeder, Marcin Siewierski oraz Paweł Strzemecki. Nominacje na stanowiska Associate podlegają rygorystycznej procedurze, w której m.in. oceniana jest realizacja poszczególnych zadań, wiedza oraz dotychczasowa współpraca z klientami.
  Więcej

 • Dyskret Polska sprzedaje Vinci Office Center

  Dyskret Polska, reprezentowany przez międzynarodową firmę doradczą Cushman & Wakefield, sfinalizował sprzedaż Vinci Office Center w Krakowie.
  Więcej

 • Maciej Szczepański: Ekologicznie i ekonomicznie w logistyce

  Dlaczego tego typu magazyny są tak ważne w procesie transportowym? Czym powinny się charakteryzować takie obiekty? Jaka jest ich dostępność na rynku?

  Coraz silniejsza konkurencja cenowa oraz rosnące koszty wywołane presją płacową ze strony pracowników na rynku transportowym powodują, że wśród firm prowadzących dystrybucję rośnie zainteresowanie magazynami typu cross-dock (przeładunkowymi).  Więcej

 • Cushman & Wakefield z nowymi władzami

  Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield ogłosiła zmiany we władzach spółki w regionie EMEA, aby, dwa lata po globalnej fuzji z DTZ, wzmocnić swoje zaangażowanie w obszarze kluczowych zmian na rynku nieruchomości. Dotychczasowy dyrektor zarządzający w regionie EMEA, John Forrester, awansował na stanowisko Prezesa, zaś Colin Wilson przejmie jego dotychczasowe obowiązki. Dodatkowo George Roberts stanął na czele spółki na rynkach brytyjskim i irlandzkim. Zmiany w strukturze władz weszły w życie 1 grudnia br.  Więcej

 • Z Cushman & Wakefield na szczyt Kilimandżaro

  Mikołaj Kowalski-Barysznikow „Miki”, sponsorowany przez międzynarodową firmę doradczą Cushman & Wakefield, już 9 grudnia 2017 roku, wystartuje w premierowej edycji ekstremalnego maratonu na najwyższej górze Afryki – Kilimandżaro. Bieg Kilimanjaro Extreme Marathon 2017 został zgłoszony do Księgi Rekordów Guinnessa jako najwyżej rozgrywany maraton na Ziemi.
  Więcej

 • Skanska sprzedaje pierwszy budynek projektu Generation Park

  Skanska sprzedała pierwszy budynek warszawskiego kompleksu biurowego Generation Park. Nieruchomość została zakupiona przez HANSAINVEST Real Assets GmbH – jedną z największych firm inwestycyjnych w Niemczech. To druga transakcja funduszu w Polsce i druga z biurową spółką Skanska.
  Więcej

Strona 1 z 30 Następny