Strona 1 z 24 Następny
 • Cushman & Wakefield reprezentuje Dedra Exim w renegocjacjach 11 600 mkw. powierzchni

  Dedra Exim Sp. z o.o. przedłużyła umowę najmu oraz powiększyła powierzchnię magazynowo-biurową w MLP Pruszków I do 11 600 mkw. W negocjacjach najemcę reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.
  Więcej

 • Citi Service Center Poland w Generation Park

  Citi Service Center Poland wchodzące w skład Grupy Citi podpisało umowę najmu na 13 600 mkw. powierzchni biurowej w kompleksie Generation Park. Rozbudowa warszawskiego biura Citi ma związek ze stałym rozwojem firmy oraz wzrostem zatrudnienia, które w tym roku zwiększy się o kolejne 300 osób. W negocjacjach najemcę reprezentowała firma Cushman & Wakefield.
  Więcej

 • Kubenz i Ochnik - Galeria Północna przyciąga znane polskie marki

  W Galerii Północnej każdy miłośnik zakupów znajdzie dla siebie coś ciekawego. Bogata oferta sklepów z odzieżą, obuwiem i akcesoriami obejmuje nie tylko popularne zagraniczne sklepy, ale też znane polskie marki z tradycjami. Do najemców pierwszego obiektu handlowego na warszawskiej Białołęce dołączyły dwie kolejne firmy – Kubenz z ofertą eleganckiej odzieży męskiej oraz OCHNIK, sieć sklepów z ekskluzywną odzieżą i galanterią.
  Więcej

 • Future Mind w warszawskim IO-1

  Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield reprezentowała Future Mind w transakcji najmu 440 mkw. w biurowcu IO-1 na warszawskim Mokotowie. Właścicielem budynku jest firma IMMOFINANZ.
  Więcej

 • Cushman & Wakefield zarządcą Prosta Tower

  Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield została wybrana na zarządcę warszawskiego budynku biurowego Prosta Tower. Właścicielem inwestycji jest specjalistyczny otwarty fundusz nieruchomości zarządzany przez Credit Suisse Real Estate Investment Management Germany. Umowę między stronami podpisano w grudniu 2016 r.
  Więcej

 • Cushman & Wakefield reprezentuje Energa Group w renegocjacjach 14 800 mkw. powierzchni biurowej w Olivia Business Centre

  Firma Energa Group przedłużyła umowę najmu 14 800 mkw. powierzchni biurowej w Olivia Business Centre w Gdańsku. Najemcę w transakcji reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.
  Więcej

 • Cushman & Wakefield wyłącznym agentem Astrum Business Park

  Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield została wybrana na wyłącznego agenta odpowiedzialnego za pozyskanie najemców dla budynku Astrum Business Park. Właścicielem inwestycji jest IRYDION Sp. z.o.o.
  Więcej

 • Capgemini w Business Garden Wrocław

  Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield reprezentowała Capgemini w transakcji najmu ponad 13 tys. mkw. we wrocławskim budynku Business Garden. Właścicielem kompleksu jest firma deweloperska Vastint Poland.
  Więcej

 • Work Service przedłuża umowę najmu we wrocławskim Sky Tower

  Work Service, jeden z pierwszych i największych najemców w Sky Tower, zdecydował się przedłużyć umowę ok. 3400 m kw. powierzchni biurowej. Największa agencja zatrudnienia w Europie Środkowo-Wschodniej pozostanie przez kolejne 4 lata na trzech najwyższych piętrach budynku. W procesie negocjacji najemcę reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.
  Więcej

 • Allo Allo i Sokołyk – Galeria Północna rozszerza ofertę gastronomiczną

  Do grona najemców gastronomicznych Galerii Północnej dołączyły dwa nowe lokale – pijalnia soków Sokołyk, oferująca zdrowe napoje i przekąski oraz Allo Allo, bistro i piekarnia ze świeżo wypiekanym pieczywem. W obu transakcjach międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield reprezentowała wynajmującego Grupę GTC.
  Więcej

 • Profesjonalne usługi beauty & spa w Galerii Północnej

  Galeria Północna rozszerza portfolio najemców z kategorii zdrowie i uroda. Goście pierwszego obiektu handlowego na warszawskiej Białołęce będą mogli skorzystać z kolejnych renomowanych punktów usługowych – salonu popularnej sieci Hair Styling Team i prestiżowego  Nail Spa & Day Spa.
  Więcej

 • Cushman & Wakefield reprezentuje Autodistribution Polska w renegocjacjach ponad 6 000 mkw. powierzchni

  Wiodący dystrybutor części motoryzacyjnych, materiałów eksploatacyjnych i wyposażenia warsztatowego, firma Autodistribution Polska Sp. z o.o. (AD Polska), przedłużyła umowę najmu ponad 6 tys. mkw. powierzchni magazynowej razem z zapleczem socjalno-biurowym w WLC Bielany Wrocławskie. Właścicielem centrum dystrybucyjnego jest CBRE GI. W transakcji najemcę reprezentowała firma Cushman & Wakefield.
  Więcej

 • Cushman & Wakefield rozbudowuje dział rynku hotelowego na Europę Środkowo-Wschodnią

  Alena Vlachová i Maria Zielińska wzmacniają dział rynku hotelowego na Europę Środkowo-Wschodnią firmy Cushman & Wakefield w Pradze i Warszawie, który jako jedyny w tym regionie oferuje klientom usługi doradcze w zakresie inwestycji hotelowych, budowy i wyceny hoteli oraz dogłębną znajomość lokalnych rynków. Pracami zespołu kieruje David Nath.
  Więcej

 • Co czwarty bankomat w Polsce zarządzany z Gdański Business Center – Euronet wśród najemców

  W połowie roku Euronet Polska przeniesie swoje biuro do Gdański Business Center, kompleksu biurowego zrealizowanego przez HB Reavis na pograniczu warszawskiego Śródmieścia i Żoliborza. Firma zajmie blisko 3 380 mkw. – to jedna z największych do tej pory w 2017 roku umów wynajmu powierzchni biurowej zawartych w stolicy. W transakcji najemcę reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.
  Więcej

 • Nowy dyrektor ds. personalnych w firmie Cushman & Wakefield w Polsce

  Kinga Bloch została dyrektorem ds. personalnych w polskim biurze międzynarodowej firmy doradczej Cushman & Wakefield. Funkcję tę pełni od 1 lutego br.
  Więcej

 • Cushman & Wakefield potwierdza współpracę z biurem stowarzyszonym w Rumunii

  Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield podpisała umowę o współpracy na zasadzie wyłączności z biurem stowarzyszonym DTZ Echinox w Rumunii.
  Więcej

Strona 1 z 24 Następny