Wycena nieruchomości lub portfela nieruchomości

 • Wyceny portfeli nieruchomości

  Cushman & Wakefield, jako wiodąca w świecie firma świadcząca usługi wyceny nieruchomości komercyjnych, realizuje zadania dotyczące portfeli nieruchomości w różnych lokalizacjach. Dzięki globalnemu zasięgowi i znajomości lokalnych rynków przygotowujemy analizy, wyceny i raporty dotyczące obiektów w różnych regionach świata.


  Więcej

 • Wycena

  Przygotowujemy opinie na temat wartości rynkowej oraz godziwej nieruchomości wszystkich kategorii na potrzeby zawieranych transakcji i wynikające z wymogów ustawowych. Opracowujemy rzetelne opinie w uzgodnionych terminach i po konkurencyjnych cenach w oparciu o dogłębną znajomość rynków inwestycyjnych i najmu. To wszystko pod renomowaną globalną marką. 


  Więcej

 • Wyceny dla celów sprawozdań finansowych

  Przygotowujemy opinie na temat wartości rynkowej oraz godziwej nieruchomości wszystkich kategorii dla celów sprawozdań finansowych zgodnie z międzynarodowymi standardami MSSF oraz brytyjskimi i amerykańskimi standardami GAAP. Opracowujemy rzetelne opinie w uzgodnionych terminach i po konkurencyjnych cenach w oparciu o dogłębną znajomość rynków inwestycyjnych i najmu. To wszystko pod renomowaną globalną marką.


  Więcej