Finansowanie dłużne, kapitałowe i strukturyzowane

Nasi doświadczeni pracownicy z Grupy Rynków Kapitałowych oferują klientom krajowym i międzynarodowym zindywidualizowane usługi doradcze i zintegrowane rozwiązania dotyczące wszelkich kategorii aktywów, w tym nieruchomości biurowych, wielorodzinnych, handlowych, hotelowo-rozrywkowych, a także obiektów dla sektora opieki zdrowotnej i domów seniora oraz nieruchomości magazynowych i gruntowych. Świadczymy usługi między innymi w zakresie pozyskiwania, strukturyzacji i plasowania długu i kapitału na cele nowych inwestycji i rekapitalizacji, opracowywania strategii pozycjonowania, sprzedaży weksli hipotecznych oraz inwestycji hotelowych.

Dzięki wieloletniej obecności na rynkach finansowania dłużnego i kapitałowego mamy dostęp do zróżnicowanych globalnych źródeł kapitału. Ponadto, dzięki doświadczeniu w zakresie gwarantowania i zawierania złożonych, strukturyzowanych transakcji, od wielu lat umożliwiamy klientom uzyskanie najwyższej wartości i najlepszych warunków transakcji, odzwierciedlających aktualną sytuację rynkową oraz uwzględniających trendy i prognozy.

Doradzamy różnego rodzaju inwestorom – od przedsiębiorców prywatnych po największe spółki giełdowe – zainteresowanym usługami w zakresie doradztwa strategicznego i opracowywania planów działania dostosowanych do indywidualnych potrzeb i konkretnych nieruchomości. Strategie działania uwzględniające cele klientów i opracowane w oparciu o znajomość rynków i możliwości finansowania pozwalają klientom osiągnąć wyznaczone cele.

Finansowanie

Wskazujemy najbardziej odpowiednie do potrzeb tradycyjne i niekonwencjonalne źródła kapitału oraz pomagamy wynegocjować najlepsze warunki kredytowania.

Kapitał joint venture

Doradzamy przy wyborze najbardziej odpowiednich inwestorów kapitałowych na potrzeby transakcji nabycia, nowych inwestycji deweloperskich lub rekapitalizacji istniejących aktywów, oraz prowadzimy z nimi negocjacje. Przy doborze inwestorów uwzględniamy filozofię inwestowania, profil skłonności do ryzyka, a także charakter, wielkość i okres inwestycji oraz preferowany poziom kredytowania.

Sprzedaż inwestycji hotelowych

Wspólnie z klientem wprowadzamy nieruchomość na rynek oraz dążymy do uzyskania największego zwrotu z inwestycji i ograniczenia ryzyka do minimum.

Jak możemy pomóc


Bogate doświadczenie i wiedza

Nasi pracownicy w pełni koncentrują się na potrzebach klientów, aby pomóc im osiągnąć wyznaczone cele biznesowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży nieruchomości, gruntownej znajomości różnych sektorów i dotychczasowym sukcesom oferujemy klientom zróżnicowane i dostosowane do oczekiwań opcje inwestowania.

Przemyślana strategia

Nasi specjaliści opracowują zindywidualizowane i perspektywiczne strategie działania dostosowane do bieżącej sytuacji klienta w oparciu o najnowsze informacje z rynków, aktualne nastroje oraz trendy i prognozy.

Pośrednictwo

Korzystając z globalnej sieci biur, opracowujemy rozwiązania, które pozwalają zwiększyć wartość oraz atrakcyjność inwestycji wśród krajowych i zagranicznych podmiotów oferujących finansowanie oraz znaleźć kluczowych partnerów dla naszych klientów do przeprowadzenia transakcji finansowania, kapitalizacji i sprzedaży.

Zalety naszego podejścia


Zakres opcji – zindywidualizowane podejście

Dzięki znajomości całego wachlarza instrumentów finansowych, od akcji zwykłych i uprzywilejowanych po kredyty hipoteczne, pomostowe, budowlane oraz mezzanine, sprzedaż weksli hipotecznych i hoteli, indywidualnie dostosowujemy opcje i strategie w celu zoptymalizowania przychodów. Tę wiedzę przekuwamy w najlepsze możliwe porady i rozwiązania.

Globalna sieć

Korzystamy z rozbudowanej globalnej sieci ekspertów, którzy doskonale znają lokalne i międzynarodowe uwarunkowania.

Doświadczenie i zasoby


Dzięki znajomości rynków i specyfiki inwestowania w nieruchomości nasi specjaliści z Działu Rynków Kapitałowych w biurach w Ameryce Północnej i Południowej, Europie oraz krajach Azji i Pacyfiku umożliwiają naszym klientom osiągnięcie celów biznesowych i optymalizację zysków.

Podczas realizacji zleconych zadań zawsze mamy na względzie potrzeby i cele klienta. Nasi pracownicy służą pomocą na każdym kroku.

Absolutna dyskrecja, gruntowna znajomość rynków i dotychczasowe sukcesy to tylko niektóre powody, dla których klienci współpracują z nami od prawie 100 lat. Każdego roku uczestniczymy w zawieraniu największych i najbardziej złożonych transakcji na całym świecie przy zmieniających się warunkach rynkowych i gospodarczych.