Wynajem powierzchni

 • Usługi pośrednictwa w zakresie najmu na rzecz wynajmującego

  Dział pośrednictwa w wynajmie nieruchomości na rzecz wynajmujących firmy Cushman & Wakefield oferuje usługi pozwalające przyspieszyć proces wynajmu nieruchomości, ograniczyć rotację najemców, uzyskać maksymalne stawki czynszu oraz stabilne przychody z działalności operacyjnej. Nasi pracownicy często reprezentują właścicieli obiektów.


  Więcej

 • Usługi w zakresie nieruchomości logistycznych i przemysłowych

  Zajmujemy się pośrednictwem w wynajmie powierzchni przemysłowo-magazynowych oraz logistycznych w Polsce. Wspieramy najemców, inwestorów oraz deweloperów w podejmowaniu strategicznych decyzji związanych z wejściem na rynek oraz wyborem odpowiedniej lokalizacji, przyczyniając się do rozwoju ich biznesu na rynkach międzynarodowych.


  Więcej

 • Nieruchomości biurowe

  Jeśli poszukujesz powierzchni biurowych w Polsce, zapewniamy profesjonalne usługi w zakresie wynajmu wszystkich rodzajów powierzchni biurowych. W oparciu o dogłębną wiedzę rynkową, precyzyjne określenie wymagań oraz rygorystyczny proces selekcji przedstawiamy powierzchnie biurowe najlepiej dopasowane do konkretnych potrzeb klienta.  


  Więcej

 • Usługi w zakresie nieruchomości handlowych

  Jeśli poszukujesz powierzchni handlowych w Polsce, zapewniamy profesjonalne usługi w zakresie wynajmu wszystkich rodzajów powierzchni w centrach, w parkach handlowych oraz przy głównych ulicach handlowych. 


  Więcej

Kontakt

Richard Aboo

Head of Office Agency Poland

Warsaw, Polska

Telefon +48 22 820 2015

Kontakt