Zarządzanie nieruchomościami handlowymi

Dział Zarządzania Nieruchomościami Handlowymi firmy Cushman & Wakefield oferuje kompleksowe i zintegrowane usługi doradcze i zarządzania, korzystając z najlepszych rozwiązań technologicznych oraz wsparcia doświadczonych specjalistów, którzy dysponują wiedzą na temat najnowszych trendów i badań oraz mogą doradzić najbardziej efektywne działania w zakresie marketingu i ochrony środowiska. Pomagamy klientom nie tylko utrzymać dotychczasowy poziom przychodów, lecz także je zwiększyć. 

Jak możemy pomóc?

Naszym klientom oferujemy praktyczne podejście do zarządzania nieruchomościami i współpracę z zespołem specjalistów, którzy dostosują zakres i rodzaj świadczonych usług do indywidualnych potrzeb biznesowych. Oferujemy kompleksową obsługę obejmującą między innymi:  

  • Koordynację łańcucha dostaw na rzecz posiadanych nieruchomości (prawnicy, agenci najmu, rzeczoznawcy, doradcy ds. najmu, etc.)
  • Zarządzanie windykacją czynszu, zarządzanie opłatami eksploatacyjnymi i kontakty z najemcami
  • Pozyskiwanie usług bezpośrednio dla danej nieruchomości i zarządzanie nimi
  • Usługi najmu, doradztwa w zakresie zobowiązań najemców i minimalizacji kosztów pustostanów
  • Usługi rozbudowy, modernizacji, napraw i konserwacji
  • Usługi komercjalizacji, marketingu centrum/terenu handlowego i strategii w mediach społecznościowych 

Zalety naszego podejścia 

Zgodnie z naszą filozofią działania stawiamy na współpracę pomiędzy właścicielami, najemcami, klientami i innymi zainteresowanymi stronami. Takie podejście umożliwia poprawę wyników, utrzymanie wskaźnika przychodów i wartości kapitałowej, a przede wszystkim adaptację do zmieniających się warunków rynkowych. 


To download our Retail Portfolio in English, please click here

 

Pobierz Portfolio Działu Powierzchni Handlowych 

 
To download our Retail Portfolio in English, please click here. Pobierz Portfolio Działu Powierzchni Handlowych.