Usługi w zakresie nieruchomości handlowych

Firma Cushman & Wakefield świadczy usługi na rzecz inwestorów, najemców i wynajmujących nieruchomości handlowo-rozrywkowe w kraju i za granicą.

Oferujemy kompleksowe usługi dla handlowców zainteresowanych rozwojem działalności na całym świecie – od wejścia na nowy rynek i strategię wyboru lokalizacji po pośrednictwo w innych krajach. Dzięki dogłębnej znajomości rynków nieruchomości handlowych oraz globalnej perspektywie nasi pracownicy pomagają firmom osiągać cele biznesowe związane z centrami i parkami handlowymi, sklepami przy głównych ulicach handlowych i centrami wyprzedażowymi.

Jak możemy pomóc


Zajmujemy się przede wszystkim doradztwem przy zbywaniu i zakupie oraz najmie nieruchomości handlowo-rozrywkowych. W ramach naszych usług oferujemy:

Doradztwo inwestycyjne

Wskazujemy najskuteczniejsze sposoby uzyskania najwyższych możliwych zysków z danej nieruchomości oraz portfela aktywów poprzez sprzedaż, zakup oraz transakcje typu sale and leaseback.

Zarządzanie aktywami

Pomagamy klientom opracować strategie, między innymi z wykorzystaniem analizy porównawczej, oraz generować dodatkowy dochód poprzez właściwe zarządzanie aktywami.

Doradztwo w zakresie najmu

Doradzamy najemcom i wynajmującym, jak skutecznie renegocjować umowy, między innymi w przypadku przedłużenia kontraktu lub rewaloryzacji czynszów.

Doświadczenie i zasoby


Firma Cushman & Wakefield zatrudnia specjalistów w działach nieruchomości handlowych w biurach w Stanach Zjednoczonych, Azji i Europie.


To download our Retail Portfolio in English, please click here

 

Pobierz Portfolio Działu Powierzchni Handlowych 

 
To download our Retail Portfolio in English, please click here. Pobierz Portfolio Działu Powierzchni Handlowych.