Usługi w zakresie nieruchomości handlowych

Firma Cushman & Wakefield świadczy usługi na rzecz inwestorów, najemców i wynajmujących nieruchomości handlowo-rozrywkowe w kraju i za granicą.

Oferujemy kompleksowe usługi dla handlowców zainteresowanych rozwojem działalności na całym świecie – od wejścia na nowy rynek i strategię wyboru lokalizacji po pośrednictwo w innych krajach. Dzięki dogłębnej znajomości rynków nieruchomości handlowych oraz globalnej perspektywie nasi pracownicy pomagają firmom osiągać cele biznesowe związane z centrami i parkami handlowymi, sklepami przy głównych ulicach handlowych i centrami wyprzedażowymi.

Jak możemy pomóc


Zajmujemy się przede wszystkim doradztwem przy zbywaniu i zakupie oraz najmie nieruchomości handlowo-rozrywkowych. W ramach naszych usług oferujemy:

Doradztwo inwestycyjne

Wskazujemy najskuteczniejsze sposoby uzyskania najwyższych możliwych zysków z danej nieruchomości oraz portfela aktywów poprzez sprzedaż, zakup oraz transakcje typu sale and leaseback.

Zarządzanie aktywami

Pomagamy klientom opracować strategie, między innymi z wykorzystaniem analizy porównawczej, oraz generować dodatkowy dochód poprzez właściwe zarządzanie aktywami.

Doradztwo w zakresie najmu

Doradzamy najemcom i wynajmującym, jak skutecznie renegocjować umowy, między innymi w przypadku przedłużenia kontraktu lub rewaloryzacji czynszów.

Doświadczenie i zasoby


Firma Cushman & Wakefield zatrudnia specjalistów w działach nieruchomości handlowych w biurach w Stanach Zjednoczonych, Azji i Europie.


To download our Retail Portfolio in English, please click here

 

Pobierz Portfolio Działu Powierzchni Handlowych 

 
To download our Retail Portfolio in English, please click here. Pobierz Portfolio Działu Powierzchni Handlowych.

Kontakt

Lucyna Sliz

Associate, Head of Retail Business Development

Warsaw, Polska

Kontakt